MT Teplice
Rozcestník
Kategorie
Kluby
Závodníci
Tabulky
Výsledky
Zápasy
Video
Zavodníci
Přehled závodníků
Příjmení
Jméno
Klub
Babič
Jan
Baník Karviná
Badura
Daniela
National team POL
Bako
Jakub
SKKP Brno
Banaszczak
Andrzej
National team POL
Banaszek
Zuzanna
National team POL
Bayer
Daniel
Sport Judo Litoměřice
Bek
Karel
Judoclub Plzeň
Berlanka
Piotr
Judo AZS Opole
Bernkrautová
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Bezděk
Martin
Judo Železo Hranice
Bielczyk
Adam
Msk Judo Karviná
Blaszczak
Igor
National team POL
Blažek
Bedřich
Judoclub Liberec
Blín
Matěj
Judo Academy Praha
Bodnár
Ondřej
Judo Příbram
Bogdaniuk
Jakub
National team POL
Bohdan
Demyd
Judoclub Plzeň
Borecký
Daniel
Sokol Praha Vršovice
Brovdi
Oleksandr
Sokol Praha Vršovice
Bunkiewicz
Adam
Judo AZS Opole
Burdová
Dorota
Judo Klub Ddm Mělník
Burešová
Kateřina
Tsc Turnov
Caletka
Petr
1. JC Baník Ostrava
Čapek
Martin
Judo Academy Praha
Čebík
Filip František
1. JC Baník Ostrava
Čech
Václav
Slezan Opava
Cejpek
Oldřich
Sokol Praha Vršovice
Čerchla
Michal
1. JC Baník Ostrava
Čeřovský
Tadeáš
Skp Judo Jičín
Český
Michal
Judoclub Liberec
Chaloupková
Viktorie
Judoclub Liberec
Chlebovský
Daniel
Judo Club Při Mp Ostrava
Chryscina
Mateusz
National team POL
Dědek
Dominik
USK Praha
Divoký
Štěpán
Sokol Praha Vršovice
Dlabač
Jakub
Skp Písek
Dolejšková
Tereza
Judo ELITE Praha
Doležal
Michal
Sport Judo Litoměřice
Dostál
Adam
SKP Zlín
Doupovec
Vít
SKKP Brno
Dvořáček
Antonín
Judo Dragons
Feliksiak
Kajetan
National team POL
Filipi
Ondřej
Daitó Ryu - Pardubice
Fityka
Mateusz
National team POL
Gabštůr
Patrik
Sport Judo Litoměřice
Galin
Maxim
Judoclub Plzeň
Glubiak
Martyna
National team POL
Gonsior
Emilia
National team POL
Gottwald
Radek
Judoclub Liberec
Gröger
Oliver
Sokol Praha Vršovice
Hanák
Martin
Judo Teplice
Havel
Matěj
Judo Příbram
Havelka
Matouš
Judo Příbram
Havlíček
František
Judo Ddm Blovice
Hojdarová
Štěpánka
Sport Judo Litoměřice
Holečková
Adéla
Lokomotiva Beroun
Holobrada
Stanislav
Judo Příbram
Holub
Jiří
Sport Judo Litoměřice
Homolka
Jan
Judo Club Hradec Králové
Horáková
Veronika
SKP Zlín
Housarová
Kristýna
Judoclub Plzeň
Hula
Ondřej
Slezan Opava
Hulínský
Tomáš
Judo Kadaň
Hynčica
Tomáš
ENERGY JUDO TEAM
Hypta
Dawid
National team POL
Ignasiak
Ksawery
National team POL
Ivanka
Filip
Judoclub Liberec
Jagus
Magdalena
National team POL
Jahodová
Michaela
Jk Ddm Chlumec n.C.
Janczylik
Dymitri
National team POL
Janeczko
Aleksandra
National team POL
Janouchová
Natálie
Daitó Ryu - Pardubice
Javůrek
Patrik
Judoclub Liberec
Jewtuch
Karol
National team POL
Ježek
Jan
Skp Judo Nový Bydžov
Jindra
Miroslav
USK Praha
Jireš
Antonín
Judo Team Střekov
Jobek
Mikuláš
Judo Příbram
Johánek
David
Sk Judo Poběžovice
Kabelková
Karolína
Judo ELITE Praha
Kačírek
Jan
USK Praha
Kaletová
Magdalena
Judo ELITE Praha
Kalous
Jakub
Judo Club Hradec Králové
Kalous
Matyáš
USK Praha
Kielesinski
Jakub
National team POL
Klimcsak
Kinga
National team POL
Klimkiewicz
Krzysztof
National team POL
Kneifel
Filip
SKP Zlín
Kniter
Kinga
National team POL
Kobus
Natalia
National team POL
Kokešová
Alexandra
1. JC Baník Ostrava
Kolařík
Filip
Pro Sport Teplice
König
Adam
Sport Judo Litoměřice
Kopecký
Adam
AŠ Ml. Boleslav
Korčáková
Markéta
SKP Zlín
Kordyalik
Wojciech
National team POL
Korec
Ondřej
Judoclub Sušice
Kowalewska
Aleksandra
National team POL
Koziolek
Vojciech
National team POL
Král
Lukáš
AŠ Ml. Boleslav
Krčál
Adam
SKKP Brno
Křivský
Adam
Judo Ústí Nad Labem
Krol
Dominik
National team POL
Kršňák
Filip
1. JC Baník Ostrava
Kryl
Jan
USK Praha
Kubala
Vojtěch
Sk Město Frýdek-Místek
Kubiak
Nikodem
National team POL
Kuczynski
Jakub
National team POL
Kuncl
Ondřej
USK Praha
Kuras
Marta
National team POL
Kutyla
Oliwia
National team POL
Kuželová
Dominika
1. JC Baník Ostrava
Kvetsko
Artur
Sk Yawara Prague
Laščáková
Anežka
Judoclub Liberec
Le Duc
Thang
Judoclub Plzeň
Ledvinka
Jakub
Ddm Děčín
Lejsek
Jiří
Judo Skp Most
Lenkiewics
Lukasz
National team POL
Lhotzký
František
Judoklub Olomouc
Lindovský
Jiří
1. JC Baník Ostrava
Lisý
Jan
Judoclub Liberec
Logozna
Zuzanna
National team POL
Losiak
Norbert
National team POL
Luchyshyn
Eduard
Sk Yawara Prague
Lupač
Vojtěch
SKP Zlín
Machková
Kamila
JK Jablonec n. N.
Macho
Karel
Ddm Děčín
Majzlík
Daniel
SKP Zlín
Malaczynski
Filip
1. JC Baník Ostrava
Martinka
Josef
Judoclub Liberec
Matějková
Johana
Judo Ústí Nad Labem
Matýsek
Jan
1. JC Baník Ostrava
Med
Matěj
Judoclub Plzeň
Meixner
Tomáš
1. JC Baník Ostrava
Michna
Kamil
National team POL
Mikeš
Roman
Judoklub Olomouc
Mikeš
Martin
Judoklub Olomouc
Mlsová
Ema
Morman
Bartolomiej
National team POL
Motyka
Dominik
1. JC Baník Ostrava
Mouca
Josef
Judo Academy Praha
Mrázek
Jan
SKKP Brno
Mrázek
Zdeněk
Judoclub Plzeň
Musil
Radomír
Sokol Praha Vršovice
Naczynski
Bartosz
National team POL
Nádvorníková
Gabriela
Judo Železo Hranice
Němeček
Jan
SKP Zlín
Nováček
Václav
Sport Judo Litoměřice
Novák
Marek
Kralupy
Novák
Michal
Kralupy
Novotný
Viktor
Judoclub Plzeň
Nový
Jakub
Judo-Club Domažlice
Obal
Lucija
National team POL
Okuniewicz
Franciszek
National team POL
Onysk
Oliwia
National team POL
Otevřel
Filip
ENERGY JUDO TEAM
Palacký
Marek
Judoclub Plzeň
Pancner
Martin
Judo Academy Praha
Pankowski
Jakub
National team POL
Pařízek
Daniel
Judo Bivoj
Pastornický
Ladislav
Msk Judo Karviná
Pec
Jakub
National team POL
Pečenka
Lukáš
USK Praha
Pejša
Matěj
Judo Team Střekov
Petrášková
Eliška
Judoclub Plzeň
Pfaf
Michal
USK Praha
Pieczynski
Hubert
National team POL
Pistovčák
Viktor
Pro Sport Teplice
Pitner
Alex
National team POL
Platoš
Karel
Sk Město Frýdek-Místek
Plocar
Jonáš
Judo Kladno N62
Plšková
Simona
Tsc Turnov
Pluta
Pawel
National team POL
Pobuda
David
Judo Academy Praha
Pochop
Daniel
SKKP Brno
Pokorná
Kristýna
ENERGY JUDO TEAM
Polnická
Anna Marie
USK Praha
Popal
Adrian
National team POL
Porrtek
Agata
National team POL
Poula
Patrik
Judo Vysočina
Prausová
Andrea
Judo Zš Sadová Čáslav
Procházka
Martin
AŠ Ml. Boleslav
Prusenovská
Markéta
Sokol Uherský Brod
Pustějovská
Lucie
Judoklub Olomouc
Rác
Ondřej
Judo Železo Hranice
Raczek
Aleksander
National team POL
Radimský
Šimon
Judo Zš Sadová Čáslav
Raška
Tomáš
Judoklub Olomouc
Rogalski
Oskar
National team POL
Roháček
Šimon
Judoclub Liberec
Rudolf
Martin
Pro Sport Teplice
Rybová
Rozálie
Jc Litokan Litoměřice
Rýpar
Radek
1. JC Baník Ostrava
Šachl
Oliver
Pro Sport Teplice
Sasín
Matyáš
Judo Academy Praha
Ščerbová
Leona
TJ Ostrava
Sibrimov
Aleksandr
Sokol Praha Vršovice
Sikorska
Dominika
National team POL
Šimsa
Vojtěch
Judoclub Plzeň
Šimůnková
Jana
Daitó Ryu - Pardubice
Šitra
Jakub
Judoclub Plzeň
Siuda
Adam
1. JC Baník Ostrava
Skalská
Anna
Judoclub Plzeň
Skuhrová
Kateřina
Skp Písek
Skurka
Vincent
Judo Železo Hranice
Sládková
Tereza
Jk Ddm Chlumec n.C.
Slazok
Wiktoria
National team POL
Smolka
Szymon
National team POL
Sobota
Matyáš
JK Jablonec n. N.
Sojka
Alexandr
USK Praha
Sojka
Marek
Judo Kladno N62
Sokolowska
Aleksandra
National team POL
Šopinec
David
Judo Club Hradec Králové
Sordyz
Jakub
National team POL
Stodolski
Adam
National team POL
Strouhal
David
Tatran Prachatice
Suvorov
Oleg
Sk Yawara Prague
Svoboda
Jakub
Judoklub Olomouc
Svoboda
Jan
Sport Judo Litoměřice
Szafranska
Oliwia
National team POL
Szatmári
Mark
Sokol Hradec Králové
Szulik
Dawid
National team POL
Szymanski
Szymon
National team POL
Tata
Jagoda
National team POL
Tománek
Jan
ENERGY JUDO TEAM
Tůmová
Karina
Judo ELITE Praha
Turček
Štěpán
Judo Bivoj
Turek
Aleksandra
National team POL
Twerdowska
Marta
National team POL
Uherský
Jan
Judoclub Plzeň
Ulrichová
Klára
Skp Judo Nový Bydžov
Ulrichová
Kristýna
Tsc Turnov
Urban
Pavel
Václavková
Tereza
1. JC Baník Ostrava
Valenta
Filip
Sk Judo Poběžovice
Vaněk
Ondřej
Sk Město Frýdek-Místek
Varmužka
Matěj
SKKP Brno
Veselá
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Vlachová
Johana
Judoclub Liberec
Vokál
Jan
Sport Judo Litoměřice
Vontor
Tomáš
1. JC Baník Ostrava
Vopat
Jan
Vtž Chomutov
Vostřel
Jan
Judoclub Liberec
Votava
Daniel
Pro Sport Teplice
Vršek
Jakub
1. JC Baník Ostrava
Vycpálková
Anna
Ak. Šampión H. Králové
Wandel
Vera
National team NED
Wasikowski
Michal
National team POL
Watorek
Oliwia
National team POL
Weber
Šimon
Judo-Club Domažlice
Wozniak
Zuzanna
National team POL
Wozniak
Paulina
National team POL
Yakubovskiy
Leonid
Sokol Žižkov II
Zach
Jiří
SKKP Brno
Zacha
Viktor
Slavoj Polná
Zahradníková
Monika
Judoclub Plzeň
Zajíček
Filip
Ddm Děčín
Zarychta
Paulina
National team POL
Zemla
Paulina
National team POL
Zender
Piotr
National team POL
Zita
Ondřej
USK Praha
Zitová
Sára
USK Praha
Zmátlo
Tomáš
Vtž Chomutov
Zvěřina
Jakub
Judo Club Kyklop